Mazurskie Manewry Techniczno-Obronne 2013 już za chwilę!


Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Mazurskich Manewrów Techniczno-Obronnych! Jest to następna impreza przygotowana przez Fundacje Military Park przy wsparciu Aeroklubu Krainy Jezior, która jest świetną okazją do sprawdzenia swoich sił w przeróżnych konkurencjach sprawnościowych. Na uczestników czeka między innymi strzelanie z broni pneumatycznej, łuku, bieg na orientację i rzut granatem do celu. Wszyscy biorący udział będą mogli skosztować bigosu z kuchni polowej.

Jest to kolejna odsłona imprezy, która z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych. W manewrach może wziąć udział każdy, żądni przygód chłopcy, próbujące swoich sił w typowo męskich konkurencjach dziewczyny, jedno jest pewne – wrażeń wystarczy dla każdego!

Dlatego każdy, kto jest zainteresowany wojskowym, survivalowym klimatem nie może przegapić tegorocznych Mazurskich Manewrów Techniczno-Obronnych, które odbędą się 11.06.2013 na Lotnisku Ketrzyn – Wilamowo. Zapraszamy do wspólnej zabawy z rodziną lub przyjaciółmi.

W załącznikach znajduje się plakat oraz harmonogram.

Impreza odbędzie się przy finansowym wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej.

04.06.2013

Graj w swoje ulubione gry o każdej porze dnia - Ice Casino