Pod Biało-Czerwoną!!! Cieszmy się wszyscy ... z naszej NIEPODLEGŁOŚCI !!!


Nie ważne, że się w wielu sprawach spieramy! Nie musimy akceptować wszystkich poglądów czy wdrażanych z pewnym brakiem akceptacji obywatelskiej kontrowersyjnych rozwiązań!

Pamiętajmy, że jesteśmy Polakami i żyjemy w wolnej - NIEPODLEGŁEJ POLSCE! To już wystarczający powód do wspólnej (niezależnej od poglądów politycznych) satysfakcji, autentycznej radości (nie tylko dorocznej) oraz patriotycznych postaw każdego dnia. Nie dajmy się wciągnąć w antagonistyczne intrygi i działania szkodzące obywatelskiej Polsce!!! NIEPODLEGŁA POLSKA i dumna z dokonań, ma być naczelnym wyzwaniem dla każdego Polaka. Nie dzielmy się a łączmy nasz intelektualny i obywatelski potencjał... dla NIEPODLEGŁEJ POLSKI!

Symbolika święta 11 listopada to jak ponowne "urodziny" NIPODLEGŁEJ POLSKI, zwłaszcza po pamiętnych 123 latach rozbiorów i braku państwowości. To uzasadniona okoliczność do wzajemnego składania życzeń. Między innymi z tej właśnie okazji obywatelom naszego kraju, licznym współpracownikom wielu moich inicjatyw społecznych, żołnierzom stojącym na straży naszej niepodległości i braci lotniczej wspierającej od lat organizacje mazurskich pokazów lotniczych życzę satysfakcji z osobistych dokonań, radości i spokoju każdego dnia a zawsze w dobrym zdrowiu co najmniej do 100 lat + VAT!

Wszystkim Polakom i przyjaciołom Polski, kłaniam się świątecznie!

Stanisław Tołwński
11-11-2016r.

Graj w swoje ulubione gry o każdej porze dnia - Ice Casino