Hołd ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem!


Już po raz ósmy w najbliższy wtorek 10 kwietnia odbędą się na lotnisku Kętrzyn Wilamowo uroczystości upamiętniające ofiary tragicznej katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem.

Lecieli, by w Katyniu uczcić niezwykle uroczyście 70-tą rocznicę ludobójczego mordu dokonanego przez NKWD na polskich oficerach – jeńcach "zagarniętych" we wrześniu 1939 roku, przez armię czerwoną, w wyniku jej zdradzieckiego zaatakowania Polski od wschodu. Lecąc na uroczystości, uczestnicy katastrofy, swoją śmiercią, w "ostatniej drodze" do Katynia, nadali jubileuszowi największego ludobójstwa niewyobrażalnego symbolicznego znaczenia! Ich ofiara nie zostanie zapomniana w sercach i umysłach wielu Polaków! Mimo, że ta tragedia nie dotknęła bezpośrednio naszych rodzin, jednak ciągle nie możemy pogodzić się ze stratą wybitnych osób!

Nie możemy się pogodzić ze stratą ale nie możemy dopuścić do zapomnienia o tym tragicznym wydarzeniu. Ta idea stała się i nadal jest głównym motywem organizacji w dniu 10 kwietnia Apelu Pamięci… „Ofiarom Katastrofy pod Smoleńskiem”, na który wszystkich zapraszamy.

Program Apelu… prezentuje załączony plakat – zaproszenie. A więc do zobaczenia na lotnisku Kętrzyn Wilamowo, w godzinach porannych, we wtorek 10.04.2018 r.

Stanisław Tołwiński

Graj w swoje ulubione gry o każdej porze dnia - Ice Casino